Įveskite adresą ir raskite
šalia jūsų esančius ekspertus
Arba spauskite čia
 
 
 

Majesty Mirage Park Resort

5
2
Aptarnavimas
3.0
Vieta
4.5
Maistas
3.0
Kambariai
3.0
Švara
3.0
Pramogos
2.5
Kaina / kokybė
3.0
3.1 / 5
50% balsavusių žmonių rekomenduotų
šį viešbutį savo draugams
50%
 
Viešbutis užima
18
 
vietą kurorte 
 
Kemeras
 
 
image1
image2
image3
image4
image5
image6
image7
image8
image9
image10
image11
image12
image13
image14
image15
image16
image17
image18
image19
image20
image21
image22
image23
image24
image25
image26
image27
image28
image29
image30
 
Parašyk atsiliepimąParašyk atsiliepimą
Įvertink viešbutį
Parašyk komentarą
Tavo kelionės informacija
Įkelk savo nuotraukas
 
Atsiliepimai (2)
Nuotraukos (34)
Žemėlapis
Orai
Video
2014-05-15 16:12
Keliautoja
Kelionės informacija
Kelionės data: 2014-04-27
Keliavo su vaikais paaugliais
Viešbutis labiausiai tinka aktyviam poilsiui
Ar rekomenduotų: Taip
Komentaras Simonos visiskai niekinis. Gyvenome antrame korpuse liftas puikiai veike, nebuvo nei karto nei prislapintas nei privemtas, labai svaru, indai svarus, maistas skanus, labai daug grilio patiekalu (pietums ir vakarienei kokie 10 grilio patiekalu
), sriubos fantastiskos ir pietums ir vakarienei. Labai malonus personalas, puiki vieta, tik viesbuciu aplink daug, vyksta renginiai vakarais visuose tai girdisi triuksmas, bet i kurortine zona ir vaziavome ;) ..... vonia puiki, tipiska, kaip ir visuose viesbuciuose, man jos vienodos, patalyne keisdavo kasdien (gal del to kad doleri palikdavome, nes taip neturedavo buti). Lovos normalios, gal tik dviem antklode siauroka buvo, bet nieko, nesalta, tai nelabai ir dareme is to problemos. Pramogos idomios, kas noredavo eidavo dalyvaudavo, bet pakviesdavo visus, jeigu atsisakai, daugiau nelenda
Bendras įvertinimas4.9
Aptarnavimas5.0
Vieta5.0
Maistas5.0
Kambariai5.0
Švara5.0
Pramogos4.0
Kaina / kokybė5.0
2013-10-07 23:07
Simona
Kelionės informacija
Kelionės data: 2013-09-23
Keliavo su mažais vaikais
Viešbutis labiausiai tinka kukliam poilsiui
Ar rekomenduotų: Ne
Kelionę pirkome iš Tez Tour atstovų. Keliavome su 3,5 mėn. kūdikiu. Jaučiamės ne tik apgauti kelionės organizatorių bet ir patyrėme psichologinį spaudimą iš Tez Turo agentų. Turkijoje atostogavome jau nebe pirmą kartą. Viešbutis visiškai neatitinka 5 žvaigždučių lygio. Geriausiu atveju 3.
APTARNAVIMAS - baisus, į svečius visiškai nekreipiamas dėmesys, personalas susiraukęs, nemalonus.
VIETA - tai vienintelis pliusas viešbučiui. Kraštovaizdis gražus, yra nuosavas paplūdimys, šalia kalnai. Viešbučio teritorija žalia, matosi bent ją bandoma prižiūrėti, nes šiaip takeliai pilni žemių, turėklai kimbantys, veidrodžiai, langai murzini. Pasigedome teritorijoje suolelių ar kažkokių vietų kur būtų galima prisėsti pasėdėti.
MAISTAS - košmaras!!!! galiu pavadinti tik ėdalu. Sriubos- vanduo su spalva ir krakmolo gumuliukais. Pasirinkimas menkas ir prastos kokybės. Indai murzini, apkibę maisto gabaliukais, puodukai su arbatos nuvarvėjimo žymėmis. Apie įrankius jau nekomentuosiu. Apie alkoholį komentuoti nieko negaliu, nes abu nevartojame jo.
KAMBARIAI - lovos senos, išgulėtos. Paprašėme pakeisti kambarį, kad būtų dvivietė lova, mums pasiūlė sustumti lovas nes "dviviečių lovų jų viešbutyje nėra". Apgyvendinti buvome ne pagrindiniame pastate, buvo tolokai eiti valgyti. Liftas kaip norėjo taip jis veikė. Kartais atsidarydavo durys, kartais ne. Liftas prišlapintas ir privemtas. Mini šaldytuvas senas, burzgiantis. Ramybės kambaryje neturėjome nes diskoteka vyko po langais ir ilgai. Vonios kambarys net verkti norėjosi pamačius. Plytelių tarpai pripeliję, klozetas prirūdijęs, aplink kriauklės čiaupą nešvaru ir muilina, vonios kraštai ir tie apipeliję ir aptepti kažkokia neaiškia koše. Vanduo kriauklėje nesubėga, veidrodis nutaškytas. Palikome virš 10 eu kambarinei, tikėjomės rasti sutvarkytą kambarį, bet matomai mūsų paskatinimas buvo per menkas kad nei to veidrodžio nenuvalė.
ŠVARA - šiame viešbutyje jos visiškai nėra. buvo baisu kur sėstis ar prisiliesti.
PRAMOGOS - animatoriai labai įkyrūs, pasirodė kad turistai jiems patiems lyg pasilinksminimo objektas. Vyko keletą dienų varžybos prie baseino- kiekvienam dalyviui buvo sugalvotos pravardės kurios animatoriams kėlė daug juoko, pvz "spogebob" arba "spiderman".
KAINA - KOKYBĖ - šiame viešbutyje šie du dalykai visiškai nesuderinami.
Apibendrinant: džiaugiamės kad atostogas baigėme kitame viešbutyje, bet tez turo esame visiškai apgauti. Neužtenka apgavo parduodant šį viešbutį kaip 5 žvaigždučių , bet dar spaudė mus pasirašyti sutikimą ir patiems apsimokėti skirtumą perkraustyti kitur. Prašėme skrydžio atgal, pasakė mūsų agentas Arnoldas, jog skrydžių nėra. Esame labai pasipiktinę kad buvome taip šlykščiai apgauti.

Bendras įvertinimas1.4
Aptarnavimas1.0
Vieta4.0
Maistas1.0
Kambariai1.0
Švara1.0
Pramogos1.0
Kaina / kokybė1.0
Ekspertai rekomenduojaEkspertai rekomenduoja
Miroslava
Tai geriausias 3* kategorijos viešbutis, tinkantis ekonominės klasės poilsiui. Numeriai tvarkingi ir gražūs, viešbutyje vyksta pramoginiai renginiai. Viešbutis naudojasi Sonesta Beach viešbučio paplūdimiu, kur yra puikus koralinis rifas....
Skaityti daugiau
Kelionių ekspertams
Esi kelionių ekspertas? Registruokis!
 

Viešbučių rezervacija

Atvykimo data

calendar

Išvykimo data

calendar