Ekspertai

 

Svetainė www.atsiliepimaitravel.lt skirta dalintis atsiliepimais bei vertinimais apie populiariausių lietuvių lankomų kurortų viešbučius. Kitaip tariant, čia rasite realius, nepakeistus paprastų bei profesionalių keliautojų atsiliepimus apie viešbučius, esančius Egipto, Graikijos, Ispanijos, Turkijos ir kituose kurortuose.

Kaip tapti kelionių ekspertu?

Tai paprasta. Kiekvienas Jūsų gali tapti ekspertu, jeigu dalyvavote infoturuose arba individualių kelionių metu aplankėte ne mažiau 20 viešbučių. Anketoje įvesite savo kelionių agentūros pavadinimą, adresą, telefoną bei kitą informaciją, kurią matys kiekvienas atsiliepimą skaitantis žmogus. Turėsite savo profilį, kurį bet kada bus galima pakoreguoti.

Kokia iš to nauda Jums?

Tai puiki galimybė Jūsų agentūrai būti matomai ir sulaukti daugiau klientų. Atsiliepimą skaitantys žmogus matys Jūsų agentūros informaciją su nurodytais kontaktais. Jūsų parašytas naujas atsiliepimas matysis tituliniame puslapyje. Būsimi keliautojai matys Jūsų agentūros kontaktus, todėl betarpiškai galės kreiptis dėl juos dominančio viešbučio.

Tai puiki galimybė pristatyti save kaip savo srities profesionalą ir savo agentūrą!

Norintiems bendradarbiauti maloniai prašome užpildyti šią kelionių eksperto anketą:

 
* Vardas, pavardė
* Gimimo data
* Pareigos / užsiemimas
* Apie darbą (darbo pobūdis, darbovietė, darbo patirtis ir kt.)
* Apie save
* Aplankytos šalys
Kontaktai (rodomi viešai): 
* Kelionių agentūra
Miestas
Adresas
Mob. telefonas
Telefonas
* El. paštas
Tinklapis
* Nuotrauka
Logotipas
 
Ekspertai rekomenduojaEkspertai rekomenduoja
Miroslava
Tai geriausias 3* kategorijos viešbutis, tinkantis ekonominės klasės poilsiui. Numeriai tvarkingi ir gražūs, viešbutyje vyksta pramoginiai renginiai. Viešbutis naudojasi Sonesta Beach viešbučio paplūdimiu, kur yra puikus koralinis rifas....
Skaityti daugiau
Kelionių ekspertams
Esi kelionių ekspertas? Registruokis!
 

Viešbučių rezervacija

Atvykimo data

calendar

Išvykimo data

calendar